Reggae.be
Mellow Mood en Pura Vida op Kokopelli 2017
NieuwsApr 17, 2017

Mellow Mood en Pura Vida op Kokopelli 2017

By Rubi Roots

Voor het elfde jaar op rij geeft Kokopelli World Festival in het West-Vlaamse Gullegem een feestelijke invulling aan de vele culturen in onze wereld. Op het programma staat opnieuw een mooie mix van standup comedy, dj's en muziekbands uit alle windstreken.

Na de enigszins in het water gevallen jubileumeditie van vorig jaar, besloot de organisatie om het World Festival een dagje in te korten, maar op vrijdag wordt toch al een preparty op poten gezet in de schuur met de onder meer medeorganisator DJ Desperado en de feestneuzen van Caravan Disco, wiens rijdende feestmachine op zaterdag ook weer op het festivalterrein te genieten zal zijn.

De traditionele reggae-duit wordt in het zakje gedaan door Belgische roots trots Pura Vida en de flamboyante tweelingbroers van Mellow Mood uit Italië, voor het eerst te gast in ons land. Ook de Gentse Vagabundos zijn niet vies van een vleugje reggae met hun melting pot van gipsy, blues, ska en funk.

Daarnaast kleuren onder andere het Togolees-Franse Vaudou Game, het Mexicaanse Los Kamer en het Portugese Kompania Algazarra de multiculturele affiche, en is er ook plaats voor de afro beat van Daniel Dzidzonu en de hiphop van Amazumi, opkomend talent van eigen bodem. Orkesta Mendoza uit Amerika sluit op zaterdag de Main stage af met een bloedheet Californisch-Mexicaans woestijnfeest!

Allerhande foodtrucks zorgen voor heerlijk eten, lachen doen we met Ann Helena Kenis en Les Poupées Passionnées, en voor de jongsten is er opnieuw kinderanimatie. Reden genoeg dus om het weekend van 19, 20 en 21 mei af te zakken naar Goed te Wynckele in het hart van Gullegem.  
Mellow Mood en Pura Vida op Kokopelli 2017

About the Author

Rubi Roots

Genres

SkaReggaeNew Roots

Published

Apr 17, 2017