
Vorig jaar in november organiseerden we een Beljam Benefit for Jamaica in Petrol in Antwerpen. Mede met de opbrengst van die avond opent Helpjamaica.org vandaag een nieuw jongerencentrum in Kingston.
Samen met Romain Virgo en de Duitse ambassadeur openen ze vandaag dus officieel het nieuwe centrum waar de focus ligt op onderwijs. Geen officieel onderwijs maar buitenschoolse zoals ze dat hier zouden noemen. Met het centrum zullen ze de jongeren uit de arme Cassava Piece-wijk van de straat halen en achter de boeken zetten. Natuurlijk zullen ze er ook nog andere nuttige activiteiten organiseren buiten (leren) lezen. Maar als onderwijs de sleutel tot succes is, de weg uit de armoede, is lezen natuurlijk de basis!
Wie nog een bijdrage wil doen, kan nog storten of (Engelstalige) boeken opsturen! Met Reggae.be bekijken we of we nog gelijkaardige projecten in de toekomst kunnen steunen met een benefiet! We feliciteren alvast de HelpJamaica-crew voor hun inzet en realisaties.
Meer info: www.helpjamaica.org