Reggae.be
The Appetizers - Listen Up! (Badasonic Records)
ReviewsNov 13, 2022

The Appetizers - Listen Up! (Badasonic Records)

By Jah Rebel

'Listen Up!', want het Belgische Badasonic Records presenteert het langspelerdebuut van The Appetizers!

Dit vierkoppige Italiaanse gezelschap (Claudio Mambrini - drums en percussie, Luca Monza - bas, vocals, percussie, Matteo Serenelli - gitaar, Nicola Gallo - toetsen) uit de regio rond Milaan brengt op 'Listen Up!' een mix van rocksteady ('Wondering', 'Fancy Make Up'), early reggae ('Walk The Long Way', 'Pressure', Tears') en zelfs wat New Orleans-achtige invloeden zoals in 'The Message' of 'Ol' Louis'. Wij moesten dan ook ongewild terugdenken aan het werk van Moon Invaders, de Belgische band rond de broers Matthew en Thomas Hardison, beiden geboren in The Big Easy.

Voor 'Dub Fruits', de afsluitende dubversie van de heerlijke op het orgelwerk van Nicola Gallo voortdrijvende instrumental 'Dark Fruit' konden ze tenslotte rekenen op Badasonic Records-huisvriend Victor Rice, en voor de rest laten we dit album graag voor zichzelf spreken!

Listen

The Appetizers - Listen Up! (Badasonic Records)

About the Author

Jah Rebel
Meer

Lag samen met Jah Shakespear aan de basis van Reggae.be; eerst als recensent en interviewer, en vanaf eind 2014 ook als hoofdredacteur. Verdeelt zijn tijd tussen zijn twee passies: muziek en Haile Selassie.

Genres

RocksteadyReggae

Published

Nov 13, 2022